Добро пожаловать на сайт Клуба "ДОДЗЁ"

Мы рады приветствовать Вас на сайте Житомирского спортивного клуба каратэ-до «Додзе», посвящённого гармоничному развитию личности спортсмена, в частности его физических и духовных качеств.

Наша цель:

  • Популяризация здорового образа жизни среди детей и молодежи;
  • Повышение массовости и престижности каратэ-до, как вида спорта;
  • Позиционирование Житомирской области, как сильнейшего спортивного областного центра нашей страны;
  • Воспитание конкурентоспособных спортсменов для Европейских и мировых чемпионатов, а также просто здоровых и достойных людей окружающего социума.

Главная

Печать

International "Dojo cup" 2017

Впродовж двох днів 26 та 27 серпня, у Житомирі проходив  Міжнародний турнір з карате «International DOJO CUP 2017».

У змаганнях взяли участь 674 спортсменів з 13 областей України віком від 6 до 20 років. До Житомира приїхали 60 клубів карате з різних куточків України.

Наше місто вперше приймало змагання такого рівня. Відмітимо, що у другий день змагань проходив перший відбірковимй етап формування молодіжної збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу серед  кадетів, юніорів та молоді, що пройде восени цього року в Іспанії.

Організатор даного заходу виступив клуб "Додзе" при підтримці відділу сім ї, молоді та спорту Житомирськї міської Ради та Облдержадміністрації. що турнір є першим відбірковим етапом для участі у Чемпіонаті світу серед молоді, що відбудеться восени цього року в Іспанії.

Щиро дякуємо нашим партнерам та спонсорам, які долучилися та підтримали нас в оранізації змагань, а саме начальнику відділу у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської Ради Ковальчук І.А. ,начальнику відділу у справах сімї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Гресь С.М., Компанії "Полісся Моторс", "Корпорації Океан", Телеканалу "СК1", музичній майстерні "Амадеус", танцювальній студії "Varshalex", рекламній компанії "СЕНС" та "Пропозиція" та нашим інформаційним партнерам - сайт "20 хвилин", "Спортивний Житомир", "0412", радіо Релакс та 104.9 FM .

Авторизация