Печать

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ З КАРАТЕ, ЖИТОМИР 27-28 СЕРПНЯ.

27 та 28 серпня Житомир став центром Всеукраїнських змагань з карате.

Організаторами виступили Українська Федерація карате,  Житомирське обласне дитяче громадське об єднання Спортивний центр «Додзе» та Управління сім ї, молоді та спорту  в місті Житомир.

Офіційно Всеукраїнський Фестиваль проходив Вперше. Програма змагань була поділена на 2 частини. В Перший день проходили всі відбіркові поєдинки та бронзові фінали, змагання проходили на базі Фізично-оздоровчого комлексу- ФОК.

У другий день спортсмени змагалися у  золотих фіналах та чоловічіх стінках куміте.  Формат другого дня змагань відрізнявся  від звичного перебігу дії, сутички проходили на відкритому повітрі у Літньому театрі "Ракушка". Для "розбавлення" програми дня були запрошенні ведучі гуртки та клуби м. Житомир.

Загальна кількість учасників -320 спортсменів  з 16 команд нашої країни, також до нас завітали гості з Білорусі та Груії.

Окремо хочемо подякувати меру м. Житомир Сухомлину Сергію Івановичу, керівнику відділу сім ї, молоді та спорту Житомирської міської Ради- Ковальчук Ірині Анатоліївні за допомогу в організації та проведенні Всеукраїнського Фесстивалю. А також  Рабіновичу Олександру Єфимовичу, за надану спортивну залу, а також приємний сюрприз для кожного учасника змагань- білет до Кінотеатру "Україна".

Загальнокомандний залік очолили  наступні клуби

1. МГО СК "Сен-бін" -10 перших, 7 других, 16 третіх місць.

2.  ГО ДСК "Тигрьонок"- 9 перших, 4 других, 7 третіх місць.

3. ГО "Додзе"- 8 перших, 9 других, 9 третіх місць.

http://wkf.com.ua/competition/downloading-pdf.html?id=23&type=4 

 

https://youtu.be/Z6Npv-n1HQ8

https://youtu.be/Z6Npv-n1HQ8

Авторизация